سعی کنید اشتباهات دیگران را ببخشید، حس انتقام انرژی منفی دارد.

جزوه فشرده فیزیک کنکور استاد ارغوانی فرد

موضوع : سوالت تستی و جزوات جمع بندی

جزوه کامل فیزیک کنکور

استاد ارغوانی فرد

جزوه فشرده فیزیک کنکور استاد ارغوانی فرد

درس فیزیک جز دروس مشترک رشته‌های ریاضی و تجربی در کنکور محسوب می‌شود که برای داوطلبان کنکوری که به دنبال رتبه‌های خوب هستند از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد. لازمه‌ی صحیح تست زدن در این درس فهم کامل مباحث مختلف و به دنبال آن حل تست‌های مختلف می‌باشد. ما نیز در این پست برای شما جزوه دوره فشرده فیزیک کنکور استاد ارغوانی فرد که در ۱۲۲ صفحه که شامل ۱۰ آزمون همراه با جواب در پایان جزوه می‌باشد را برای دانلود قرار داده ایم.

هم چنین ازمون های ازمایشی گزینه دو و قلمچی را می توانید به صورت رایگان از دسته بندی سایت دانلود کنید


نکته: (لینک دانلود فایل در پایین نوشته قرار گرفته است)

 

بهتر است کمی زمان برای خواندن متن زیر قرار دهید

 

بهتر است جای لیست های بلند بیهوده خود را به لیست های کوچکتر بدهید.

.

از تهیه لیست‌های طوماری و بیهوده کارهای روزانه‌تان صرف‌نظر کنید، به این دلیل اینکه چنین لیست‌هایی فقط برای خاک خوردن نوشته می‌شوند.

اصلاً تا حالا توانسته‌اید چنین لیست‌هایی را به اتمام برسانید؟؟

اگر کمی فکر کنید می‌بینید بعد از انجام تعدادی از آن‌ها خسته شده و دیگر تلاشی برای اتمام آن‌ها نکرده‌اید و یا به‌گونه‌ای سرهم بندی کرده و خودتان را گول‌زده‌اید.

هر چه تعداد موارد انجام نشده کارهایی مورد نظرتان بیشتر باشد احساس ناراحتی هم بیشتر و در نهایت دیگر به آن‌ها توجهی نکرده و استرس بر شما غلبه می‌کند.

اما یک راه‌حل ساده هم وجود دارد و آن این است که لیست‌های طوماری و بلند خود را به لیست‌های کوچک‌تر تبدیل کرده، به عنوان مثال یک لیست ۱۰۰ موردی را به ۱۰ لیست ۱۰ موردی تبدیل کنید و با انجام ۱ مورد از لیست ۱۰ تایی ۱۰ درصد کار را انجام داده‌اید درست است که ما ۹۹ درصد کار را هنوز انجام نداده‌ایم ولی در عوض زمانی که به لیست نگاه می‌کنیم دچار استرس و کاهش انگیزه نمی‌شوید و کم‌کم ۹۹ درصد دیگر را به اتمام می‌رسانید.

با آنکه از نظر خیلی‌ها ساده و بی‌فایده به نظر می‌رسد ولی تقسیم وظایف و تبدیل آن‌ها به بخش‌های کوچک‌تر اثر بسزایی بر روی انگیزه و خلاقیت شما دارد.

نکته بعدی که باید به آن توجه کنید این است که وظایف و آیتم‌های مهم‌تر را در بالای لیست و پس از انجام آن سراغ آیتم بعدی بروید که باعث می‌شود همیشه فقط یک آیتم مهم‌ترین آیتم و وظیفه به شمار آید و به دنبال آن تنها بر روی یک آیتم تمرکز کرده باشید. 

صفحه راهنمای دانلود

رمز فایل www.faradabir.ir
1 تا کنون ثبت شده است
احمدعلی در شنبه , ۱۱ فروردین ۱۳۹۷ گفته :

خیلی عالیه.مختصر و مفید و کامل.از تلاشتون تشکر میکنم.از جانب منم از استاد تشکر کنین

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "فرادبیر | کنکور | نمونه سوال" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود. سئو و بهینه سازی توسط : فرادبیر
تعدادی فایل های سایت به صورت فشرده و دارای رمز www.faradabir.ir بوده در صورت مشکل داشتن کلیک کنید